O-SHOT, Q-SHOT, G-SHOT ORGAZM AŞISI NEDİR?

 

Son yıllarda özellikle yurtdışında çok populer olan bir uygulama: Orgazm Aşısı! Özellikle ülkemizde pek çok kadın cinsel hayatında olan problemleri konuşmaktan çekiniyor. Orgazm olamama durumu o kadar yaygın ki, kadınlar neredeyse bunu normal bir durummuş gibi kabullenmeye razı görünüyorlar.

Oysa cinsel anlamda mutluluk, tüm vücut sağlığıyla ilgilidir. Öyle ki dünya sağlık örgütü (WHO) ‘’sağlık’’ için: ‘’Yalnızca hastalık veya sakatlığın olmaması durumu değil, fiziksel, sosyal ve ruhsal refah durumu’’ tanımlaması yapmıştır. Bu anlamda cinsel sağlık, fiziksel, sosyal ve ruhsal refah ile birebir bağlantılıdır.

Kadınlarda orgazm olamama durumu her zaman tek bir sebebe bağlı değildir. Psikolojik sebepler en başta gelir. Kadınıda orgazmı sağlayan anatomik yapı, erkekteki penis ile özdeş olan klitoristir. Ancak kadının orgazmı beyinde başlar. Konsantrasyon, hazırlık aşaması, ön sevişme gibi önemli aşamalar cinsel birleşmenin kalitesini ve başarısını etkiler.

Klitoris, dışarıdan gördüğümüz, iki ince iç dudağın tepede birleştiği yerdeki yuvarlak çıkıntıdan ibaret değildir. Klitorisin vajina içine doğru uzanan sağ ve sol uzantıları, bacakları vardır ve birleşme esnasında penisin bu uzantı bacakları uyarmasıyla ‘’vajinal orgazm’’ gerçekleşir. Klitorisin cinsel birleşme ile veya birleşme olmadan vibrasyon, sürtünme ile uyarılması sonucu gelişen orgazm ise klitoral orgazmdır. Ancak sonuçta her iki orgazm çeşidi de klitorisin uyarılmasına bağlıdır.

Peki klitorisin kanlanması, hassasiyeti, büyüklüğü daha da artarsa orgazm nasıl olur?

İşte bu sorunun cevabı, klitorise yaptığımız Enjeksiyon uygulaması ile gözle görülür şekilde ortaya çıkıyor. Orgazma ulaşma süresi kısalıyor, peş peşe gelen orgazmlar artıyor ve orgazmda yaşanan zevk hissi katlanarak artıyor.

Enjeksiyon nedir?

Kişinin kolundan aldığımız az bir miktar kanı santrifüj dediğimiz cihazda çok hızlı bir döndürmeyle hücrelerine ayırıyoruz. Büyüme ve iyileşme faktörlerini içeren kısmını, kırmızı hücrelerden ayrıştırarak, uygulamak istediğimiz alana enjekte ediyoruz.

Enjeksiyon iyileşmeyi hızlandırır, uygulandığı bölgede büyüme faktörlerinin etkisiyle kanlanmayı ve beslenmeyi arttırır. O dokuda bir tür gençleşme sağlar. Saça yapılırsa saçta uzamayı ve çoğalmayı sağlar, cilde uygulanırsa cildi gençleştirir, yumuşak dokuya yapılırsa doku iyileşmesini sağlar. Eklem hastalıklarında dize ve diğer bölgelere uygulanırsa iltihabı azaltır.

Biz de jinekolojide klitorise enjeksiyon uyguluyoruz: Orgazm aşısı: O-Shot olarak da adlandırılan bu işlemde öncelikle bu bölgeye lokal anestezi uyguluyoruz sonrasında da mezoterapide kullandığımız çok ince uçlu iğneler ile Enjeksiyon sıvısını klitorise ve onun daha derindeki uzantıları olan bacaklarına uyguluyoruz. Enjeksiyonu vajinada bulunan ‘’G noktasına’’ da uygulayabiliyoruz bu da G-Shot olarak tanımlanıyor.

G noktası kadında vajina içinde daha hassas ve haz verici bir alan olarak biliniyor Yaptığımız bu enjeksiyonlar sonrasında hasta 48 -72 saat sonra ilişkide bulunabiliyor. Etkisi zaman içinde artarak ortaya çıkıyor(büyüme faktörleri zamanla aktive oldukça etki süresi uzuyor). Orgazmın kalitesi ve şiddeti artıyor. Enjeksiyon tedavisi yani orgazm aşısı hastaya göre değişmekle birlikte 6-12 ayda bir tekrarlanabiliyor.

bize ulaşın

Loading

Nisbetiye Cd. Erdölen İş Merkezi, D:38/14

Beşiktaş/İstanbul | Konuma Gitmek İçin Tıklayınız.