truSculpt®️ flex

truSculpt®️ flex

Kasları güçlendirmek, hacimlendirmek ve sıkılaştırmak için sağlıklılık seviyenize, şeklinize ve hedeflerinize göre ayarlanan kişiselleştirilmiş bir kas şekillendirme tedavisidir.
Non-invaziv kas stimülasyon tedavisi, vücudunuzu güçlendirmek, şekillendirmek ve skılaştırmak için size ekstra avantaj sağlar. Uygulayıcınız, çok küçük ve büyük kas gruplarını hedefleyen 16 adet başlığı ihtiyaç duyulan bölgelere bağlayacaktır. truSculpt flex’in, 45 dakika içinde kasları güçlendirdiği ve yeniden yapılandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

truSculpt®️ flex kas şekillendirmede nasıl çalışır?

Çok Yönlü Stimülasyon (MDS) teknolojisi, yoğun cruch, squat ve twisting hareketlerini yaptırabilen üç tedavi seçeneği sunar.
Uygulayıcınız başlıkların yerleştirilmesini, çok küçük ve büyük kas gruplarını hedef alacak şekilde bedeninize ve hedeflerinize uygun olarak yerleştirir.

Mod 1 – Prep
Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için egzersiz öncesi esneme işlemine benzer.

Isınmak, kasları germek ve kas kasılmalarına yavaşça tolerans oluşturmak için bir bükülme hareketi yaratır.

Mod 2 – Tone
Kas dayanıklılığını artıran egzersizlere benzer.

Kasları kasarak, onları tükenme noktasına kadar tutar ve ardından gücü ve dayanıklılığı artırmak için gevşetir.
Mod 3 – Sculpt
Artan kütle için kas liflerini parçalayan ve oluşturan yoğun egzersizlere benzer.

Kas kütlesi oluşturmak ve bazal metabolik hızı (BMR) artırmak için kasların hızlı, derin, sıralı kasılmalarını sağlar.

Kas şekillendirme için truSculpt®️ flex’ten ne beklenir?

Kaç tedaviye ihtiyaç vardır?
45 dakikalık tek bir seansta sekiz bölgeye kadar tedavi imkanı sunar. Dört tedavi kadar az bir sürede dikkate değer sonuçlar elde edilebilir. Arzu ettiğiniz kişiselleştirilmiş sonuçları elde etmek için ek tedaviler gerekebilir.
Nasıl hissedilir?
Tedavi başladığında, hastalar hafif bir kasılma hissi hissederler ve yoğunluk yavaş yavaş arttıkça kas kasılması yoğunlaşır. Sonuçlar eşit ve tutarlıdır.
İyileşme süresi var mıdır?
truSculpt flex non-invazivdir, iyileşme süresi gerektirmez ve hastalar tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine dönebilirler. İşlem sonrası hastalar, tedavi edilen bölgelerde birkaç saate kadar karıncalanma ve / veya 24-72 saat boyunca hafif kas ağrısı veya hassasiyeti fark edebilirler.
Sonuçlar ne zaman görülür?
Maksimum sonuçlar genellikle son seanstan 8-12 hafta sonra görülebilir. truSculpt flex genel tedavi alanları şunları içerir: karın, bel yanları, kollar, bacaklar ve kalça.
Neden truSculpt®️
Diyet ve egzersiz yapmanıza rağmen hala inatçı yağ ve kas bölgelerine sahipseniz, beden şekliniz veya zindelik seviyeniz ne olursa olsun vücudunuzu şekillendirmenize destek olacak birinci sınıf bir destek tedavidir .