Dr. ali kerim diler

Doktor

Yıllar önce tıp fakültesinde öğrenciyken, bu yola insanları daha mutlu etmek için çıktığımı biliyordum. Yeniliklere açık, araştırmacı ve meraklı kişiliğim sayesinde o dönemlerde Türkiye’de pek bilinmeyen medikal estetik dalıyla tanıştım. Doğru bildiğim yolu takip ettim ve bu yol beni, Agora Milano Estetik Okulu’na kadar taşıdı. Orada en iyilerin öğrencisi olma ve çalışma şansı buldum. Halen her yıl düzenlenen Uluslararası Milano Medikal Estetik Tıp Kongresi’nin bilim kurulu üyeliğini sürdürüyorum.

Medikal estetik, insan sağlığının bir parçası olan dış görünüşünün, dolayısıyla da psiko-fizik dengesinin sağlanmasında ameliyatsız yöntemlerin tercih edildiği bir tıp dalı. Saç dökülmesinin önlenmesinden yüz gençleştirmeye, kırışıklık gidermeden cilt sıkılaştırmaya, leke ve iz tedavilerinden dolgu maddeleri ve botoks uygulamalarına hatta zayıflama, selülit tedavisi ve istenmeyen tüylerden kurtulmaya kadar uzanan çok geniş bir alanı kapsıyor.

25 sene önce Türkiye’de Medikal Estetik kavramının yerleşmesinde ve gelişmesinde öncü olan biriyim. Estetiği, “Doğayı taklit etme sanatı” olarak tanımlıyorum. İşimi yaparken, çeyrek asırlık tıp doktorluğu bilgi ve tecrübemi, sanata olan ilgimle harmanlamaya çalışıyorum. Sanatsever bir ailede büyüdüm, sanata olan ilgim İtalyan Lisesi sıralarında aldığım eğitimle daha da pekişti ve gelişti. Hastalarım bana ilk geldiklerinde estetik beklentilerini dinlerim ve daha en başta şunu söylerim; “Senin isteklerinle örtüştürmeye çalışırım ama son sözü ben söylerim.” Bunu yapmaktaki amacım, abartıya kaçmadan, kişinin doğal görüntüsü ile uyumlu, güzelliğini, gençliğini ve tazeliğini uzun süre koruyabilmesini sağlayacak tedaviler sunmaktır.

Selin tukman

Uzman Estetisyen

20 yılı aşkın süredir kozmetik sektöründe marka uzmanlığı, make-up artisliği, cilt bakım uzmanlığı tecrübesi ile Selin, 2017 yılından bu yana Dr. Ali Kerim Diler Polikliniğinin baş estetisyenidir.

SKINCEUTICALS, BİOLOGİQUE RECHARGE, GENOSYS, PH FORMULA markaları ile kendine özgü bakım tekniklerini birleştirerek cilt bakım uygulamalarına devam etmekte, HYDRAFACIAL, BABY FACE BEAUTY işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Selin, tecrübelerini ve bilgi birikimini günlük uygulama etkileşimlerinden hasta ilişkilerine kadar kullanarak en üst düzey hasta bakımı sağlama konusunda tutkuludur. Kliniğin işleyişinin ve verimliliğinin en yüksek standartlara uygun olmasını sağlar ve her hastaya derhal, kapsamlı ve gülümseme ile muamele edildiği ekip tabanlı bir yaklaşıma inanır.

Erdem murat toprak

Diyetisten & Body Contouring Specialist

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Erdem Toprak araştırmacı ve mesleki yenilikleri takip eden yapısı ile alanında fark yaratan çalışmalara imza atan başarılı diyetisyenimizdir.

Kilo verme, kilo alma ve kilo kontrol yönetimi, obezite tedavisi beslenmesi, sporcu beslenmesi, bariatrik cerrahi sonrası beslenme, gebe, anne ve çocuk beslenmesi, klinik hastalıklarda beslenme, Enteral – Parenteral beslenme konusunda çalışmaktadır.
Erdem, beslenme yönetimi ile kliniğimizde yer alan yüksek teknolojili zayıflama cihazlarını entegre ederek vücut şekillendirme konusunda maksimim etkiyi yakalamayı hedefler.

Nazan balcı

Hemşire

Ekibimize 2021 yılında katılan Sağlık Meslek Lisesi Mezunu Nazan, daha önce Yeniyüzyıl Üniversitesi (İlk ve Acil Yardım), Memorial Evde Bakım Merkezi (Anne-Bebek Eğitim Hemşiresi), Medikalpark Gop Hastanesi (Nıcu Hemşiresi), Doğan Hastanesi (Nıcu Hemşiresi), İlke Hastanesi (Bebek Hemşiresi) Hospitalist Hastanesi (Nıcu Hemşiresi) olarak çalıştı.
İş yeri hemşireliği sertifikasına sahip olan Nazan, iş disiplini ve bilgisi sayesinde kısa sürede doktor asistanı olarak Dr. Ali Kerim Diler’in iş yükünü hafifletmeyi başarmıştır.

betül gönenç

Saç Ekim Hemşiresi

1985 senesinde Amiral Bristol Özel Sağlık Lisesinden mezun olan Betül, ekibimize katılmadan önce sırasıyla, Amerikan Hastanesi Kardiyoloji Servisinde, Tümbeden Görüntüleme Merkezinde, Transmed Saç Ekim Merkezi, Newage Saç Ekim Merkezi ve Drt Saç ekim Merkezinde saç ekim hemşiresi olarak çalıştı.

Betül, 2019 senesinden itibaren Dr. Ali Kerim Diler Polikliniği, Saç Ekim Bölümünde sorumlu hemşire olarak çalışıyor.

mehtap dakın

Estetisyen

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’nde Biyomedikal Cihaz Teknolojisi eğitimi alan Mehtap, eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda EMS Personal Trainer, FTR Terapisti, Medikal Masaj Terapisti olarak çalıştı.

Dr. Ali Kerim Diler’in ekibine 2016 senesinde katılan Mehtap, özellikle çok sevdiği vücut şekillendirme uygulamalarına tecrübesini ve bilgisini aktararak, hastaların en iyi sonuçlara ulaşmalarına yardımcı oluyor.

rAŞİDE KURT

Estetisyen

Sektörde 17 yılı aşkın deneyimi ile tecrübeli bir estetisyen olan Raşide, bölgesel zayıflama cihazları ve enerji bazlı cihazlarla yapılan estetik uygulamalara hakimdir. Ekibimize geçen yıl katılan Raşide, iş disiplini ve sorumluluk duygusu ile işini severek sürdürmektedir.

umut doğanay

İnterdisipliner Refleksolojist

2006 senesinde ilk masaj eğitimini alan Umut, bir Ayurveda kliniğinde 5 yıl masaj terapisti olarak çalıştı, bu süre zarfında ayaklardaki noktaların ve vücuttaki meridyenlerin etkileri ile ilgilenmeye başladı. Araştırmaları onu birçok masaj ve refleksoloji eğitimine, spiritüel çalışmalara, meditasyona, nefes çalışmalarına, beslenme disiplinlerine, doğal tarıma, enerjiyi dengeleyen ve artıran bedensel egzersizlere, koçluk çalışmalarına ve şiddetsiz iletişim eğitimlerine yönlendirdi.

2015-2017 yılları arasında Ustası Hintli Refleksolojist Dr. Pravin Kaushal ile birebir çalışan Umut, ekibimize 2018 senesinde katıldı. Umut kliniğimizde, Refleksoloji seansları yapıyor.

fulya aksoy

Resepsiyonist

Anadolu Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümlerini bitiren Fulya, ön büro ve idari prosedürler konusunda geniş deneyime sahip değerli ön büro süpervizörümüzdür. 2012 senesinden beri ön büromuzda hastalarla etkileşime girerek ürün ve prosedürleri tavsiye etmek ve açıklamak için bilgisini ve tecrübesini kullanır.

Gülen yüzü ve pozitif enerjisiyle kliniğimize yapacağınız her ziyaretinizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyan Fulya ayrıca, masal yazmayı ve doğada yürüyüşler yapmayı sever.

burcu uzuner

Resepsiyonist

2019 tarihi itibariyle ekibimize katılan Burcu, üniversite eğitimini maliye alanında tamamladı. Burcu resepsiyonumuzda gelen aramaları yönetiyor, danışma rezervasyonları yapıyor ve kliniğimize gelen hastaların rahat ve keyifli olmasını sağlayarak her birini güzel bir gülümseme ile karşılıyor ve hastalarımızın kendini evinde hissetmesi için elinden geleni yapıyor.

elif büşra aygün

Resepsiyonist

Elif, bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme uygulamaları için bize geldiğinizde sizi ilk karşılayan ön büro elemanımızdır. Ekibimize 2021 yılında katılan Elif, ürünleri ve prosedürleri önermek ve açıklamak için kapsamlı bilgiye sahiptir. Güler yüzü ile kliniğimizi her ziyaretinizde sizi en iyi şekilde ağırlamak için her zaman hazırdır.

erdinç dingiloğlu

Mali ve İdari İşler

Erdinç Dingiloğlu, 15 yılı aşkın süredir muhasebe ve finans alanında çalışmaktadır.
Eğitimini, 2009 yılında Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat bölümünde tamamlamıştır.
Baba mesleği olan SMMM’ye ise öğrencilik yıllarında atılmış olup; raporlama, vergi planlaması, bütçe alanlarında uzmanlaşmış ve özellikle problem çözme, uzun vadeli düşünebilme, insan yönetimi ve ekip çalışması konularında tecrübelidir. Empati kurma ve bütünsel düşünebilme yaklaşımlarının çalışma hayatında başarı getirdiğine inanmaktadır.

emir egüz

İdari İşler

2017 yılında Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünden mezun olan Emir, kariyerine finans, satın alma ve pazarlama, üretim, sevkiyat alanlarında çalışarak başladı. Aramıza 2021 yılında katılan Emir, kliniğin idari işleyişine disiplinli çalışması ve sorumluluk bilinciyle değer katıyor.