Sofwave™ ile Kırışıklıklarda Gözle Görülür Azalma ve Lifting Etkisi

Sofwave™ Nedir

Sofwave™, kolajeni yeniden oluşturmaya yönelik yeni, klinik olarak kanıtlanmış, invaziv olmayan bir yaklaşımdır.

Sofwave™ çığır açan, Senkron Ultrason Paralel Işın Teknolojisi SUPERB™, gözle görülür şekilde kırışıklıkların görünümünü azaltan, kaşlarda ve boyunda lifting etkisi sağlayan ve submental boyun bölgelerindeki hafif ve orta gevşek doku görünümünü toparlamaya yardımcı olan bir teknolojidir.

Sofwave™ nasıl çalışır

Uygulama sırasında ultrason enerjisi cildin üst katmanlarına zarar vermeden cilt yüzeyinden geçer ve dermisin orta katmanlarını tam olarak 1,5 mm derinlikte ısıtır.  Cilt altında oluşturulan kontrollü termal hasar, dokunun çok yoğun bir şekilde yeniden şekillenmesinin başlangıcıdır. Hem ciltte bulunan kolajen liflerinin kasılmasına hem de yeni liflerin sentezinin uyarılmasına katkıda bulunur. Hem etki derinliği hem de kullanılan enerjinin yoğunluğu, onu popüler HiFu tedavilerine kıyasla tamamen farklı bir terapi şekli haline getirir.

 

 

Sofwave™ yan etkileri nelerdir

Sofwave ™ tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir. Sofwave™’nin etkinliği ve güvenliği, kaş, submental doku ve boynun kaldırılması ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasında FDA tarafından onaylanmıştır.

Uygulama sırasında Sofcool ™ teknolojisinin entegre sistemi, cildin yüzeysel katmanlarını korur ve tedavinin etkinlik ve güvenliğe uygun bir derinlikte gerçekleşmesini sağlar. Bu teknoloji sayesinde cildin daha üst katmanları zarar görmez. Uygulamadan önce cilde anestezik bir krem sürülerek hastanın ağrı duymasının önüne geçilir. Seansın hemen ardından kişi sosyal hayatına geri dönebilir.

 

Kaç seans uygulama gerekir ve seans süresi ne kadardır

Sofwave™ ile 30-45 dakikalık tek bir uygulama ile çoğu hastada, 12 hafta sonra ideal sonuçlara ulaşmak mümkün olabilmektedir.

 

Loading