TruSculpt® iD Ameliyatsız Vücut Şekillendirme

TruSculpt® iD nedir?

truSculpt® iD en son vücut şekillendirme teknolojisidir. Vücut şekillendirmede kişiselleştirilmiş çözümler sunan ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sağlayan yenilikçi ve benzersiz bir Radyo Frekansı teknolojisidir.

TruSculpt® iD nasıl çalışır?

Bu güçlü, invaziv olmayan Monopolar Radyo Frekansı platformu, hastaların bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanır ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, güvenlik ve hasta deneyimi için Gerçek Zamanlı Sıcaklık Kontrolü özelliğine sahiptir. truSculpt® iD tüm yağ tabakasını tedavi ederek, vücuttaki yağ kalınlığının ortalama yüzde 24 azalmasını sağlar. Benzersiz el aleti ve el aletlerini tedavi alanında sabitleme imkanı ve tam karın veya birden fazla vücut bölgesini aynı anda tedavi etmek için sadece 15 dakikalık özelleştirilmiş protokoller sunar.

TruSculpt® iD ile kol inceltme ve sıkılaştırma

truSculpt iD, üst kol şekillendirmede benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunar. Diğer cihazların aksine, yerleşim sınırlaması yoktur, kurulumu kolaydır ve sorunlu alanlar hızlı bir şekilde tedavi edilebilir.

TruSculpt® iD ile bacak inceltme ve şekillendirme

truSculpt iD, çeşitli doku yoğunluklarını tedavi etmek için büyük ve küçük alanlara uyumlu başlıkları ile çok yönlü tasarlanmıştır. Sistem hastaların ihtiyacına göre 15 dakikalık bir tedavi protokolü ile iç ve dış bacak bölgesinde aynı anda özelleştirilmiş tedavilere izin verir.

Trusculpt® iD uygulamasının yan etkileri var mı?

truSculpt iD uygulaması sırasında cilt sıcaklığı korunurken ısı cilt altındaki yağ tabakasına iletilir. Uygulama ağrısız ve konforludur.

Sonuçlar ne zaman ortaya çıkar?

İlk sonuçlar uygulamadan sonraki 6 haftada görülmeye başlar ve 12. haftaya kadar iyileşme devam eder.

 

Loading