Vbeam® Prima

Vbeam® Prima ile Cilt Gençleştirme ve Leke Tedavisi

FDA tarafından onaylı Vbeam® Prima, damarsal sorunların tedavisi amacıyla geliştirilmiş ilk lazer olma özelliğini taşıyor. Vbeam® Prima dünyadaki en ileri teknolojiye sahiptir ve çeşitli vasküler tedavilerde güvenilir ve etkin olduğunu yıllardır yapılan çalışmalarla kanıtlamıştır. Vbeam® Prima, diğer birçok enflamatuar deri hastalığında da olumlu sonuçların alınması ve kozmetik amaçlı kullanımı ile çok geniş bir tedavi alanına sahiptir.

Altın standarda sahip Vbeam® Prima, üç farklı konfigürasyonda yeni nesil teknolojisi ile değişen ihtiyaçlara göre geliştirilebilir özelliktedir. Pigment lezyon başlığı cilt altındaki kan damarlarının bozulmasına purpura olmaksızın epidermisdeki kahverengi lekeleri hedefler ve giderir. Vbeam® Prima, ileri mikro-pulse teknolojisi, çoklu başlık ile purpura ya da morartıları önleyerek iyileşme dönemini ortadan kaldırır.

Patentli, Dinamik Soğutma Sistemi (DCD); sürekli, tekrarlanabilir epidermal soğutma sayesinde hastalar için konforlu bir uygulama sağlar.

 

Vbeam® Prima Kullanıldığı Alanlar

 • Kırışıklıkların ve çizgilerin azaltılması
 • Cilt sıkılaştırma
 • Ciltteki renk farklılıklarının iyileştirilmesi
 • Kolajen üretimi uyarılması
 • Akne izleri
 • Akne vulgaris
 • Damarsal lezyonlar
 • Siğiller
 • Yaralanma veya cerrahi işlem sonrası kalan yara izleri
 • Porto şarabı lekesi (Çocukluk dönemi hemanjiyom kızarıklığı)
 • Rosacea
 • Telanjiyektazi, anjiyoma

 

Vbeam® Prima Neden Daha Avantajlıdır? 

Vbeam® Prima, FDA onaylıdır. Sistem, doğum lekeleri, rosacea ve skarlar gibi birçok endikasyonun güvenli ve etkili bir şekilde giderilmesini sağlayarak dermatolojik tedavilerin değişimine sebep olmuştur. Günümüz lazer teknolojisinde altın standart olarak belirtilen Vbeam® Prima, dolgu uygulaması sonrası morarmaların, yara izlerinin giderilmesinde, çatlak ve akne tedavileri gibi bütün uygulamalarda başarıyla kullanılmaktadır.

Vbeam® Prima Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

İstenmeyen kızarıklık, rosacea, şarap lekeleri, damarsal lezyonlar ve kılcal damar sorunu yaşayan herkes bu uygulama için iyi bir adaydır. Bu lazer ayrıca cerrahi veya minimal invaziv prosedürlerden sonra çürüklerin giderilmesinde de etkilidir. Akne ile ilişkili kızarıklığın yanı sıra kırmızı çatlak izleri ve yara izlerinin tedavisinde de yüz güldürücü sonuçlar alınıyor.

Vbeam® Prima Kaç Seans Uygulanır?

Tedavi sayısı ve seans aralıkları ciltteki soruna göre değişiklik gösterir. Doğumsal damar sorunlarında 4-8 haftalık tedavi aralıkları tercih edilirken, deri çatlaklarında 2-4 haftalık aralıklarla tedavi öneriliyor.

 

Vbeam® Prima ile Uygulamalar Ağrılı mıdır?

Ağrı her zaman bir kişiden diğerine değişkendir, ancak çoğu hasta bu tedaviyi sadece hafif rahatsız edici ve çok tolere edilebilir bulmaktadır. Tedavi için uyuşturucu krem kullanılmıyor ancak entegre soğutma sistemi sayesinde Vbeam® Prima ile tedavi edilen hastalar, tedavi sırasında minimal rahatsızlık yaşadıklarını ifade ediyorlar.

 

Vbeam® Prima ile Uygulamasının yan etkileri nelerdir?

Kızarıklık, hafif şişme veya şişlik görülebilir ve bu etkiler 1-3 gün sürer. Düşük bir olasılık da olsa morarma ortaya çıkabilir ve birkaç gün ile 1 hafta sürebilir.

 

 

Loading