VelaShape 3 ile Bölgesel Zayıflama

Velashape 3 nedir?

Diyet ve egzersizin yeteli olmadığı durumlarda VelaShape 3 problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan etkili bir uygulama sunar. Derin ısıtma teknolojisini kullanarak, inatçı yağları ve selülitli bölgeleri tedavi eder. VelaShape 3 kullanımı kolay, konforlu, derinlemesine etkili ve tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisidir. Velashape 3 daha sıkı ve şekillenmiş bir vücuda genellikle 3 seansta güvenli bir şekilde ulaşmanızı, daha genç ve dinamik görünmenizi sağlar. Tedavi ayrıca vücudun doğal kolajen ve elastin üretimini uyarır ve cildi sıkılaştırır.

Bir yandan yağ dokusunu ve selüliti azaltan bir yandan da vücut şekillendirmeye yarayan ameliyatsız bir tedavi seçeneğidir. CE ve FDA onaylı uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama son derece konforludur, ağrı ve acı hissedilmez.

 

VelaShape 3 nasıl çalışır?

VelaShape 3 sistemi teknolojiyi kombine bir şekilde kullanır. Enerji kaynağı olan bir vakum ile hedef doku arttırılırken, kızılötesi ışınlar uygulama yapılan bölgeyi ısıtır. Böylece, işlem yapılan bölge cilde zarar vermeden daha hızlı ısıtılır ve Bi-polar radyo frekans enerjisi ile güvenli bir şekilde hedeflenen alana ısı eşit olarak yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerini etkilerken selülit görünümünün de hafiflemesini sağlar.

Vakum teknolojisi ile desteklenen bu derin doku ısıtması sayesinde cillteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır. Bu uyarı ise daha çok kolajen ve elastin hücresi üretimi anlamına gelir. Böylece cilt sıkılaşır, cildin sıkılaşması vücut siluetinin de incelmesini sağlarken cilt kalitesinde de belirgin bir iyileşme gözlenir.

 

VelaShape 3 hangi bölgelerde uygulanır? 

  • Kalça
  • Bacak
  • Karın

Ayrıca geniş ve dar bölgeler için ayrı ayrı tasarlanmış aplikatörler tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi seçeneği sunar.

 

VelaShape 3 güvenli bir uygulama mıdır?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koyuyor.

 

VelaShape 3 kimlere uygulanabilir?

Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedavi hemen hemen herkese uygulanabilir.

 

VelaShape 3 sonuçları ne zaman ortaya çıkar?

Genel olarak, ilk 3 seansın ardından selülitte belirgin bir azalma görülür. En etkili sonuçlar ise genellikle ilk seanstan yaklaşık 8 hafta sonra görülmeye başlar.